MARKAHOBİ İPTAL ŞARTLARI

1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

2: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (1 : de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).

3: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz kargoya verildi ise iptal edilemiyor.

4: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür .

5: Kaporasını yatırdığınız ürünü iptal etmek istediğiniz takdirde Müşteri Hizmetlerini arayınız.Eğer siparişi verdiğiniz tarihten 3 gün geçmiş ve Malzeme Tedariğiniz yapılmış ise iptal hakkınız yoktur.

6: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

MARKAHOBİ İADE ŞARTLARI

1: 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.

1a: Özel sipariş: Kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.

1b: Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınamamaktadır.

2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılamıyor. Orjinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ediyoruz.

3: Ürün ölçüsünün eve uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir mi, odanıza sığar mı, kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.